O firmie.

Jesteśmy największym biurem reklamy internetowej w Polsce. Reprezentujemy ok. 400 stron i serwisów internetowych, dla których generujemy przychody reklamowe poprzez sprzedaż kampanii dedykowanych, zasięgowych oraz targetowanych behawioralnie. Rocznie realizujemy z sukcesem ok. 4 000 kampanii reklamowych, docierając do prawie 90 proc. Internautów w Polsce. Zapewniamy nie tylko monetyzację powierzchni, ale i doradztwo w zakresie rozwoju i zarządzania produktem reklamowym.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę i szerokie portfolio nowoczesnych produktów reklamowych, dzięki którym skutecznie docierają oni do grup docelowych. Wielokrotnie zdobywaliśmy wyróżnienie miesięcznika MMP, dla najlepszego biura reklamy na rynku.

Aktywnie poszerzamy nasze kompetencje i zakres prowadzonych działań. Oferujemy najbardziej rozbudowany i precyzyjny system do monitoringu reklamy w Internecie – AdReport. Dynamicznie rozwijający się dział Digital naszej firmy z powodzeniem prowadzi dla naszych klientów działania Social Media i e-PR. Jako pierwsi na polskim rynku na szeroką skalę wprowadziliśmy badanie ad visibility i all-human traffic. Od początku działalności jesteśmy członkiem IAB Polska. Aktywnie uczestnicząc w pracach grup badawczych i współredagując raporty branżowe, przyczyniamy się do rozwoju branży reklamy internetowej w Polsce.

Od 2016 roku wspiera nas swoją technologią i know-how międzynarodowa Grupa Ströer, jeden z liderów na europejskim rynku reklamy.