Dołącz do sieci.

Drogi Wydawco,

Jeśli chcesz dołączyć do Stroer Digital Media – największej sieci reklamowej w Polsce i rozpocząć monetyzację swojej powierzchni reklamowej wypełnij poniższy formularz. Dzięki zebranym informacjom będziemy w stanie ocenić potencjał Twojej witryny i zaproponować najlepsze rozwiązania.
FirmaOsoba fizyczna

TakNie
Zdecyduj w jakich formach będziemy mogli emitować reklamy na Twoim serwisie. Pamiętaj, im więcej możliwości tym większa szansa na lepsze zarobki Twojej witryny!

Formy płaskie to formy obowiązkowe, bez których współpraca nie będzie możliwa
NieTak, jest responsywnaTak, ma osobną wersję mobilną

TakNie

TakNie

TakNie
NieTak, jest responsywnaTak, ma osobną wersję mobilną

TakNie
NieTak, jest responsywnaTak, ma osobną wersję mobilną

Akceptuję Regulamin Sieci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ströer Digital Operations Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie (dalej 'SDO'), moich danych osobowych w celu realizacji umowy o współpracy, w zakresie opisanym w Regulaminie, zawartej przeze mnie z SDO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ströer Digital Operations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej 'SDO'), moich danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracyjnym adres mailowy newslettera wysyłanego przez Ströer Digital Operations Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej 'SDO') w imieniu własnym lub jej partnerów biznesowych.